Žehnání nového hasičského auta – Lenešice 28.4.2018

28. 04. 2018

V sobotu dne 28.4.2018 děkan P.Rudolf Prey z Lenešic požehnal v areálu před sokolovnou v Lenešicích nové hasičské auto a to na pozvání velitele dobrovolných hasičů pana Beránka. Akce proběhla ve 14 hod., když zástupce hasičů přednesl zprávu o činnosti hasičského sboru a o stavu hasičských aut a kdo se podílel na nákupu nového auta Mercedes. Slovo dostal také starosta obce pan Procházka a čestný velitel okresní správy hasičů. Vlastní žehnání se konalo podle agendy pro žehnání: pozdrav, četba z evangelia, přímluvné modlitby, vlastní žehnání s kropením svěcenou vodou a závěrečné modlitby s požehnáním. Hasičské odpoledne pokračovalo akcí pro děti a to pálení čarodějnice a opékání špekáčků, večer potom taneční veselicí.

Hisilicon Balong

Hisilicon Balong

Hisilicon Balong

Hisilicon Balong

Hisilicon Balong

Hisilicon Balong

Hisilicon Balong

Hisilicon Balong