Fotbalový zápas v hale FK Bečov

9. 12. 2008

V předvánočním čase jako dárek od Mikuláše sehráli žáci kostela Postoloprty PORTA v úterý 9. prosince od 16.00 hodin fotbalový zápas v hale FK Bečov. Zápas se hrál systémem 4 + 1 20x 25 minut. Za Portu hráli tito hráči: kapitán Dušan Klempár, Tomáš a Lukáš Hangurbadžovi, Kája Kliment, Marek Čajkovský a Patrik Tamáš. Zápas se vyvíjel příznivě pro PORTU a nakonec dosáhla Porta vítězství 18 : 2. Za Portu dávali branky: Patrik Tamáš 6, Lukáš Hangurbadžo 4, Marek Čajkovský 3, Kája Kliment 3, Tomáš Hangurbadžo 2.

Pan farář a trenér byli spokojeni nejen se hrou mužstva, ale i s dobrým sportovním vystupováním. Nejlepší střelec, nejlepší hráč v útoku a v obraně byli odměněni věcnými cenami.

Děkujeme hostitelům za milé přijetí a vstřícnost pro zápasy do budoucnosti.