Přátelské utkání Porty a FK Zeměchy

19. 08. 2009

Ve středu 19. srpna 2009 sehrálo mužstvo Porty Postoloprty přátelský fotbalový zápas žáků v malé kopané 7 + 1 proti FK Zeměchy a to od 17.00 h.

Za krásného počasí na hřišti v Zeměchách Porta zvítězila poměrem 11 : 2. Poprvé se s mužstvem zúčastnil trenér Juraj Žigo, který se v minulých měsících přistěhoval ze Slovenska. Pravděpodobně jeho působení dobře zapůsobilo na mužstvo, které hrálo v sestavě: Patrik Kloc – brankář, Tomáš Hangurbadžo – stopér, Patrik Horváth a Lukáš Hangurbadžo – obránci, Dušan Klempár a Ferko Polhoš – záloha, Jarda Sivák a Patrik Tamáš – útočníci. Branky stříleli: Jarda Sivák – 6x, Patrik Tamáš – 5x, Dušan Klempár – 1x.

Podle vedoucího mužstva P. Rudolfa Preye, nejlepšími hráči byli Patrik Kloc – brankář a Tomáš Hangurbadžo – stopér.
Mužstvo se představilo ve velmi dobrém světle proti silnému soupeři, který v minulé sezóně skončil na 2. místě soutěže v malé kopané.