Žáci Porty Postoloprty proti žákům ROI Slaný – září 2009

19. 09. 2009

V sobotu 19. září 2009 sehráli žáci Porty další přátelský zápas proti ROI Slaným které vede trenér pan Emil Fuksa, který kdysi bydlel v Bítozevsi. Hrálo se na hřišti s umělou trávou ve Slaném od 16.30 hod. systémem malé kopané v počtu hráčů 5 + 1 2x 35 min. Postoloprty hráli v této sestavě: Patrik Kloc /brankář/, Patrik Horváth, Ferko Polhoš, Tomáš Hangurbadžo – kapitán, Lukáš Hangurbadžo, Dušan Klempár, Filip Gežík, Cyril Horváth.

Zápas skončil celkovým vítězstvím PORTY 8 : 4, když branky dali: Dušan Klempár 6x, Tomáš Hangurbadžo 2x. Zkoušeli se dva noví hráči a to Filip Gežík a Cyril Horváth, kteří ještě nezapadli dobře do mužstva.

Podle trenéra P.Rudolfa Preye nejlepším hráčem byl opět brankář Patrik Kloc, potom střelci branek Dušan Klempár a Tomáš Hangurbadžo, ostatní odvedli svůj standardní výkon, takže celému mužstvu patří pochvala proti silnému soupeři.