Porta Postoloprty versus Blažim

24. 05. 2008

V sobotu dne 24. květen 2008 sehrálo mužstvo Porty společný zápas dívek a chlapců proti stejně společnému mužstvu dívek a chlapců z Blažimi. Zápas se hrál za pěkného počasí od 14.00 hod. Za Portu hrály 3 dívky: Lucie Vavřinová, Veronika Vavřinová, Michala Šantorová a 7 chlapců: Dušan Klempár, Lukáš a Tomáš Hangurbadžovi, Roman Pospíšil, Marián Horváth, Jára Sivák a Karel Kliment.

Hrála se tzv. malá kopaná na polovině hřiště s počtem hráčů 7+1. Blažimští nastoupili v bílých dresech, Porta v tradičních žluto-modrých. Hrálo se dvakrát 35 min. Zápas skončil vítězstvím domácí Blažimi 3+2, když Porta v druhém poločase silně dotahovala a nebýt nepřesnosti útočníků, kteří měli mnoho stoprocentních šancí, mohl být zápas nejméně o 3 branky pro Portu. Ale i tak byl to pěkný, oboustranně rychlý zápas, slušně hraný. Branky dali za Portu Marian Horváth a Roman Pospíšil po 1 brance.

Nejlepším hráčem vyhlásil trenér a manažer mužstva otec Rudolf opět Karla Klimenta a Jaroslava Siváka.