Fotbalový zápas přípravky Porty proti žákům Bečova

12. 05. 2010

Ve středu 12.5.2010 sehráli fotbalový zápas hráči přípravky PORTY proti žákům Bečova, kteří hrají soutěže. Mladí hráči Porty prohráli vysoko 16 : 0, když proti nim uspěli hlavně hráči vyššího vzrůstu a bohužel se nedostavili 3 delegovaní hráči, takže se museli narychlo sehnat noví hráči, kteří ještě neměli zkušenost se hrou v mužstvu.

Za Portu hráli: Franta Polhoš a Erik Polhoš, Patrik Pompa a Adrian Pompa, Péťa Girga, Cyril Horváth. Nedostavili se bez omluvení Filip Gažik, Marek Gabčo a Dady Horváth.

Podle trenéra Rudolfa Preye potřebuje se mužstvo více sehrávat a navíc je třeba obsadit post brankáře, který byl slabinou, i když se vystřídali celkem tři hráči. Mužstvo Bečova tak odplatilo Portě podobnou prohru, kterou v loňském roce Porta v jiném složení hráčů žákům Bečova uštědřilo. Pochvalu zaslouží pouze Cyril Horváth, který ovšem měl smůlu a nepodařilo se mu vstřelit branku.