Fotbalový turnaj v Poleradech

5. 07. 2010

V sobotu dne 3.7.2010 se zúčastnilo mužstvo mužů PORTY fotbalového turnaje v malé kopané v Poleradech u příležitosti 760 letého výročí vzniku této obce. Turnaje se zúčastnili tito hráči: Standa, Láďa a Tomáš Hangurbadžovi, Tomáš Mirga, Jarda Sivák, Blažej Žiga, Dušan Klempár, Patrik Kloc, Roman Šarišský. Turnaje se zúčastnilo 12 mužstvech, která hrála ve dvou skupinách po 6 mužstvech. Hráči Porty hráli tedy 5 zápasů vždy 15 min. Bohužel do finálové skupiny se nedostali, i když vždy jen těsně prohráli své zápasy. Hrálo se za velkého vedra a slunečného počasí, takže bylo potřeba hodně tekutin na pití i na osvěžování.

Děkan a trenér děkuje mužstvu za obětavý výkon a pro další turnaj ve Slavětíně bude nutno doplnit mužstvo dalšími hráči, aby se dosáhlo většího úspěchu.