Fotbalový turnaj v hale TJ Sever Žatec 9.1.2011

9. 01. 2011

Starší žáci PORTY se zúčastnili fotbalového turnaje v hale Žatec a to v neděli dne 9.1.2011. Zúčastnili se tito hráči: Tomáš a Lukáš Hangurbadžovi, Patrik Kloc, Patrik Horvát, Dušan Klempár, Patrik Mirga, Marek Čajkovský a brankářka Vlasta Kroupová.

Ve skupině se zúčastnila čtyři mužstva (kromě Porty ještě mužstva ze Žatce, Loun a Chomutova) a hrálo se 2 x 10 minut systémem malé kopané. Porta vyhrála jeden zápas 3 : 1 a dva zápasy prohrála a to 2 : 7 a 2 : 3.

Nejlepším střelcem mužstva byl Patrik Mirga se 4 brankami, potom Tomáš Hangurbadžo se 2 brankami a Dušan Klempár s 1 brankou.

Celkově bylo mužstvo PORTY na 3. místě a zároveň byla vyhlášena nejlepším brankářem Vlasta Kroupová. Mužstvo obdrželo pohár a věcnou cenu – chrániče a věcnou cenu obdržela i nejlepší brankářka.

Děkan a trenér děkuje celému mužstvu i Michalovi a Václavovi, kteří dopravili mužstvo na turnaj, zároveň děkuje i Dáše Eiblové a Vlastě, i zdravotníkovi, kteří přišli mužstvo podpořit.