Noc kostelů v Bítozevsi 12. 6. 2020

15. 06. 2020
Kostel v Bitozevsi přivítal již dopoledne první návštěvníky. Jednalo se o děti z místní základní a mateřské školy. Děti se svými učiteli se přišli podívat nejenom na kostel, ale hlavně na výstavu svých obrázků a výrobků. Každá třída si zvolila různá témata o vesmíru. Například život na měsíci, vesmírná mlhovina, kosmonauti, planety, osídlení měsíce. Všechny výtvarné práce se moc povedly a všem návštěvníkům se moc líbily.
Večerní program již tradičně patřil koncertu. Podruhé do našeho kostela zavítal sbor Církve Bratrské z Litvínova. Program připravili vskutku pestrý. Kromě sboru a sólového zpěvu, premiérově vystoupilo uskupení 4G – děti a omladina z tohoto křesťanského sboru. Po koncertě jsme využili krásného počasí a zůstali na slovíčko s občerstvením. Za celé dopoledne a odpoledne se v našem kostele zastavilo celkem 80 návštěvníků a účinkujících.
Děkujeme za podporu Obeci Bitozeves, Děkanství Postoloprty a místních občanů.  Za pořadatele Milena Tyrpáková