Česko zpívá koledy v kostele sv.Šimona a Judy v Lenešicích

10. 12. 2014

děti zpívají koledy v kostele LenešiceVe středu dne 10.12.2014 od 18 h. se konal v kostele sv. Šimona a Judy v Lenešicích koncert dětí ze základní školy v Lenešicích, které zpívaly koledy v rámci akce “ Česko zpívá koledy „. Více než 30 dětí zazpívalo koledy Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Den přeslavný jest k nám přišel, Pásli ovce Valaši a Vánoce, vánoce, přicházejí. Paní ředitelka Ledvinová uvedla tento koncert úvodním slovem a také tento koncert ukončila poděkováním dětem i přítomným. Bylo přítomno více než 80 lidí, kterým se zpěv koled líbil, což také vyjádřili svým potleskem a žádostí o přídavek. Emeritní děkan P.Rudolf Prey poděkoval paní ředitelce, že přišla s dětmi známé koledy zazpívat do kostela, který je již otevřen, i když ještě oprava zřícené věže pokračuje a bude pokračovat asi nejméně tři roky. Bratři Plačkovi pomohli děkanovi připravit prostor kostela pro potřeby koncertu a patří jim také poděkování.