Zimní trénink mužstva žáků a přípravný zápas na „škvárovém“ hřišti v Postoloprtech

16. 02. 2008

V sobotu dne 16. února 2008 od 14.00 hod. se konal trénink mužstva žáků Porty Postoloprty, v rámci kterého se zkoušeli noví hráči a to Cyril Horváth, Marek Gabčo a Filip Gažik, rovněž se zkoušel nový brankář a to Kája Kliment. Po tréninku s míčem a bez míče se odehrál přípravný zápas, kdy žáci byli rozděleni na mužstvo žlutých a mužstvo červených. Hrálo se 2 x 30 min. s přestávkou 10 min. Žlutí nakonec vyhráli 13 : 6. Bohužel více hráčů se nedostavilo, ponejvíce pro onemocnění. Příprava ukázala na klady, ale také na nedostatky, ve kterých se bude muset pokračovat v jejich odstraňování. Hlavně nepřesná střelba a nedostatečný smysl pro včasnou a přesnou přihrávku.Děti se již ale těší na další zápasy v jarní sezoně a zejména na přihlášený turnaj v Salesiánském středisku Praha-Kobylisy dne 3. května 2008.