Farní mužstvo vs SK Bečov u Mostu a FK Postoloprty

31. 05. 2007

V pondělí 28. května 2007 sehráli mladší žáci kostela Postoloprty fotbalový zápas s přípravkou žáků SK Bečov u Mostu. Zápas byl jednoznačnou záležitostí žáků kostela Postoloprty, kteří vyhráli 5:0 po poločase 3:0. Branky dávali: Marek Čajkovský, Nikolas Hangurbadžo, Honza Kóša, Kája Pospíšil, Pepa Tancoš. Nejlépe zahrál Tomáš Hangurbadžo na místě stopera a brankář Patrik Tamáš, který v druhé půli zachránil nejméně dvěma gólům. Celému mužstvu patří pochvala za vzorné representování kostela Postoloprty.

Ve čtvrtek 31. května 2007 sehráli žáci kostela Postoloprty další fotbalový zápas se silným mužstvem žáků FK Postoloprty, kteří jsou na třetím místě krajského přeboru. Žáci kostela museli spolknout hořkou pilulku prohry 12:3 po poločase 5:2. Soupeř byl po všech stránkách o dvě třídy lepší, žáci kostela hráli v nejsilnější sestavě, ale nestačili ve všech řadách. Alespoň se vystřídali všichni a zahráli si na krásném trávníku hřiště FK Postoloprty. Zápasu příhlíželo větší množství diváků a hráči kostela alespoň hráli slušně, bez vyloučení, za což jim patří i ode mne jako faráře a manažera poděkování. Je třeba umět přijímat sportovně i porážku!