Turnaj v nohejbale ve Velemyšlevsi

9. 10. 2010

Obecní úřad Velemyšleves pozval mužstvo PORTY kostela Postoloprty na nohejbalový turnaj, který pořádal Obecní úřad Velemyšleves v sobotu dne 9.10.2010. Za PORTU se zúčastnily dvě družstva a to PORTA A a PORTA B. Zúčastnilo se sedm tříčlenných družstev a hrálo se systémem každý s každým na 2 sety do 11 bodů.

Družstvo PORTY A vyhrálo všechny zápasy a stalo se tedy vítězem turnaje a dostalo cenu pro vítěze: pohár a věcné ceny. Družstvo Porty A tvořily tito hráči: Stanislav a Tomáš Hangurbadžo a Tomáš Mirga.

Družstvo PORTY B naproti tomu nevyhrálo ani jeden zápas a skončilo na posledním místě. I toto mužstvo obdrželo věcnou cenu.

Hrálo se za krásného a slunečného počasí na hřišti i hospody ve Velemyšlevsi a děkan poděkoval panu starostovi Štípkovi za pozvání a dobrou organizaci celého turnaje. Pan starosta pozval mužstvo Porty na příští turnaj.