Fotbalový turnaj u Salesiánů v Praze – říjen 2009

10. 10. 2009

Žáci Porty Postoloprty se zúčastnili fotbalového turnaje v Salesiánském středisku v Praze – Kobylisích v sobotu dne 10. října 2009. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 mužstev a hrálo se na dvou hřištích systémem malé kopané 4 + 1 a to 2 x 10 minut. Mužstvo Porty vyhrálo 3 zápasy, skončil nerozhodně a 1 zápas prohrálo. Celkem získalo 10 bodů, což stačilo na druhé místo v celkovém pořadí.

Spolu s diplomem za druhé místo obdržel jeden z hráčů Porty i cenu za nejlepšího střelce, když dal 8 branek, další branky dali Patrik Tamáš 3 a Lukáš Hangurbadžo 2. Zúčastnilo se celkem 7 hráčů Porty a všichni se prostřídali a zahráli si. Stínem utkání bylo vyloučení brankáře Porty za sice neúmyslný, ale bolestivý faul na hráče.

Farář a trenér P.Rudolf Prey děkuje celému mužstvu za dobrou reprezentaci kostela. Přílohou k této zprávě jsou dva diplomy za druhé místo a nejlepšího střelce.