Fotbalový turnaj s ROMA klubem Slaný

19. 04. 2010

V pondělí dne 19.4.2010 se zúčastnili mladší i starší hráči PORTY Postoloprty fotbalového turnaje s ROMA klubem Slaný na hřišti ve Slaném. Mužstva odehrála celkem 6 zápasů. Mladší hráči PORTY na zápasy prohráli 1 : 2, když nejlepším hráčem PORTY byl brankář Patrik Kloc, který zachránil mnoha brankám a největším smolařem Dušan Klempár, který střílel místo do branky do tyčí a břevna. Starší hráči vyhráli na zápasy naopak 2 : 1, když zde byl nejlepším hráčem Roman Pospíšil a střelec několika branek Jára Sivák.

Hrálo se systémem malé kopané 5 + 1 a trenér a farář se ujal rozhodčího pro starší hráče. Mužstvo dostalo diplom za 2. místo v tomto turnaji. Všichni si dobře zahráli a hrálo se bez větších faulů ani nedošlo k žádnému zranění. Farář a trenér děkuje všem hráčům za dobrou reprezentaci kostelního klubu PORTA a také všem, kteří svými auty dopravili hráče do Slaného a zpět.