Vánoční fotbalový turnaj v hale Severu v Žatci 19.12.2009

19. 12. 2009

Mužstvo Porty Postoloprty se zúčastnilo vánočního fotbalového turnaje v kopané v hale Severu Žatec. Zúčastnili se tito hráči: Lukáš a Tomáš Hangurbadžo, Dušan Klempár, Patrik Horvát a Patrik Kloc. František Polhoš na poslední chvíli onemocněl.

Turnaj byl rozdělen do dvou skupin a to pro mladší žáky a starší žáky. Naše mužstvo bylo zařazeno do starších a to spolu se Žatcem, Břvany, Košťany u Teplic.

Jednotlivé zápasy skončily následovně: se Žatcem 1 : 6, se Břvany 3 : 3, s Košťany 0 : 2, takže naše mužstvo získalo pouze 1 bod a skončilo na 4 místě.

O branky se rozdělili: Lukáš Hangurbadžo 2x, Tomáš Hangurbadžo 1x a Dušan Klempár 1 x.

Na závěr ještě sehrálo mužstvo Porty utkání se 4 ze druhé skupiny a zápas skončil nerozhodně 1 : 1, ale na pokutové kopy vyhrála Porta, když proměnili Tomáš Hangurbadžo a Patrik Kloc. I za toto potvrzené 4.místo dostalo mužstvo diplom, medaile za účast, pohár pro nejlepšího hráče mužstva a to byl brankář Patrik Kloc a pohár za 4 místo.

Hráči obdrželi tento turnaj jako dárek za poctivou návštěvu kostela a náboženství a ministrantskou službu.

Požehnané vánoční svátky přeje děkan a trenér P.Rudolf Prey.