Fotbalový turnaj v hale Bečov

20. 01. 2008

Žáci fotbalové přípravky kostela Postoloprty – PORTA se v neděli dne 20. ledna 2008 zúčastnili fotbalového turnaje v hale Bečov. V krásné sportovní hale se setkaly mužstva Loun, Košťan, Oldřichova, Bečova a Postoloprt.

Za Postoloprty hráli tito hráči: Tomáš, Lukáš a Nikolas Hangurbadžo, Kája Kliment, Marek Čajkovský, Ferko Polhoš, Fabio Balog a Pavel Jelínek.
Pro Portu Postoloprty to byl nešťastný turnaj, neboť skončila na posledním pátém místě, když postupně prohráli s Louny 0:2, Košťany 0:2, s Oldři- chovem 1:2 a Bečovem 1:3. Jediným střelcem za Portu byl Lukáš Hangurbadžo – 2 branky. Vítězství si odvezli hráči Košťan u Teplic.

Vedoucí a trenér mužtva P. Rudolf Prey děkuje hráčům za čestnou reprezentaci a snahu. Zároveň děkuje panu Jelínkovi, který dovezl děti autem a několik zápasů vedl mužstvo z lavičky jako zástupce trenéra.

Sláva vítězům a čest poraženým!