Tříkrálový koncert 2018

9. 01. 2018

Tak jako v předešlých letech, tak se i letos konal v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Postoloprtech „Tříkrálový koncert“. V sobotu 6. ledna 2018 v 17. 00 hod. jsme se připojili tímto koncertem ke Tříkrálové sbírce. Návštěvníci koncertu, kterých bylo asi 35, mohli přispět darem do kasičky České Charity, kterou pro tento účel zajistili  manželé Tyrpákovi z Bitozevsi. Na koncertě vystoupili tito hudebníci: studentka Pražské konzervatoře Bohdanka Hinerová, která zahrála na housle, člen České filharmonie Břetislav Kotrba, který hrál na pozoun a Karel Hiner, který hrál na varhany. Místo zpěváka Vladimíra Jelena, který onemocněl, zazpíval při koncertu P. Radim Vondráček. Na hezkou atmosféru koncertu jsme navázali milým setkáním s hudebníky na faře. Všem děkujeme za účast, jakoukoli pomoc a hudebníkům za pěkný zážitek. (Další fotografie na adrese: https://portarum.rajce.idnes.cz/Trikralovy_koncert,_Postoloprty_2018)