přehled bohoslužeb v Postoloprtech a okolí od 29. 9. do 6. 10. 2019

6. 10. 2019

26. neděle v mezidobí, 29. září 2019, sbírka na diecézní charitu

Postoloprty, mše svatá 8. 30 hod.

Lenešice 10. 30 hod.

Bitozeves 11. 15 hod. poutní Slavnost sv. Michaela Archanděla

pondělí, památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve

Postoloprty, mše svatá není

úterý, památka sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panny a učitelky církve. Dnes též začíná též „Mimořádný misijní měsíc“ a měsíc Panny Marie a posvátného růžence.

Postoloprty, mše svatá v 17. 00 hod.

středa, památka Svatých andělů strážných

Postoloprty, mše v 17. 00 hod.

čtvrtek 26. týdne v mezidobí

Postoloprty, mše svatá v 7. 00 hod.

v 17. 00 hod. bude na faře biblická hodina                                   .

pátek, památka sv. Františka z Assisi

Postolprty, mše svatá v 17. 00 hod.

sobota 26. týdne v mezidobí, sobotní památka Panny Marie

Postoloprty, mše svatá v 8. 00 hod.

27. neděle v mezidobí, 6. října 2019

Postoloprty, mše svatá 8. 30 hod.

Lenešice 10. 30 hod.

Břvany 11. 15 hod.

1. října vstupujeme do měsíce Panny Marie a posvátného růžence, ale také do měsíce, který je letos papežem Františkem vyhlášen „Mimořádným misijním měsícem. Misijní činnost každého křesťana je odpovědí na trvalý Ježíšův příkaz: „Jděte do celého světa a hlásejte evangelium všemu tvorstvu.“ Papež František klade opět důraz na tento úkol, který byl církvi svěřen, a proto si přeje, abychom si ho nejen připomněli, ale také se ho dobře ujali.