Fotbalový zápas mezi PORTOU a FK Výškov

14. 04. 2010

Ve středu 14. 4. 2010 sehrála PORTA – dorostenci a muži proti mužům FK Výškov B, která hraje soutěže. Zápas začal od 17 h a hrál se mimořádně pouze 2 x 30 min s krátkou přestávkou, neboť na hřišti Výškov od 18 h pokračoval trenink mužstva Blažim. Zápas skončil vítězstvím PORTY, když ovšem v poločase prohrávala 0 : 1, ale v druhém poločase nejen vyrovnala, ale v závěru strhla vítězství i na svou stranu v poměru 3 : 1. Branky dali: Marián Horváth 2x a Jarda Sivák 1x.

Mužstvo PORTY hrálo v tomto složení: Tomáš Mirga – kapitán, Patrik Mirga, Roman Pospíšil, Marian Horváth, Tomáš Čonka, Jarda Sivák, Blažej Žiga, Standa a Láďa Hangurbadžovi, Tomáš Hangurbadžo, Franta Lacko a Dušan Klempár. Farář a trenér P. Rudolf Prey byl spokojen se sportovním vystupováním mužstva, s dobrou hrou v poli; útočníci mohli dát více branek, kdyby si uměli včas přihrát. Z uvedeného mužstva jmenoval trenér pro malou kopanou ve Slaném v pondělí 19. 4. Mariána Horvátha, Romana Pospíšila a Tomáše Mirgu.

Poděkování patří i p. Wilhejmovi, p. Němcovi a p. Žigovi za dovoz hráčů na utkání a zpět. Funkci rozhodčího si rozdělila mužstva tak, že první poločas rozhodoval rozhodčí domácího mužstva Výškova, druhý poločas rozhodoval P. Rudolf Prey z PORTY.