Porta Postoloprty versus FK Hříškov

31. 05. 2008

Na základě dohody s trenérem žáků v Hříškově byl sehrán přátelský zápas žáků mezi FK Hříškov a Portou Postoloprty a to v sobotu dne 31. kvěna 2008 od 10.30 hod. Hrálo se opět systémem 7+1 což je tzv. malá kopaná. Za Portu nastoupili tito hráči: Dušan Klempár, Tomáš Čonka, Marek Čajkovský, Kája Kliment, Patrik Mirga, Jarda Sivák, Nikolas Hangurbadžo, Ferko Polhoš.

Zápas se hrál na 2x 35 min. za velkého horka, takže hráči museli o přestávce se omývat vodou. Zápas byl vzácně vyrovnaný, ale nakonec byli šťastnější hráči PORTY, kteří vyhráli celkově 7 : 6. Nejlepšími hráči Porty byli i střelci branek: Jaroslav Sivák 5, Tomáš Čonka 2. Hráči jako Patrik, Nikolas nebo Marek nedokázali vsítit gól ani do prázdné branky, na rozdíl od soupeře, který z minima dovedl získat maximum. Na závěr místní fotbalový funkcionář si vyfotil naše mužstvo spolu s trenérem do místní kroniky, což je pro nás dobré vysvědčení.

Trenér a vedoucí mužstva otec Rudolf děkuje celému mužstvu za obětavý výkon bez zbytečných faulů.