Porta Postoloprty vs. Horní Ročov

4. 10. 2007

Ve čtvrtek 4. října 2007 od 16.00 h se konal další fotbalový zápas žáků Porty Postoloprty proti žákům Horního Ročova – minifotbal 7+1. Za pěkného podzimního počasí se odehrál zápas 2x 35 min. podle pravidel minifotbalu. Mužstvo Horního Ročova vede trenér pan Rubáš, kterému hráči z Postoloprt pomohli umístit branky na svá místa.

Zápas se vyvíjel pro Portu Postoloprty velmi dobře a první poločas skončil až překvapivě 5:0 pro Postoloprty. Do druhého poločasu nasadil Horní Ročov větší hráče a zápas se zdramatizoval, neboť soupeř dotahoval. Naštěstí Porta Postoloprty přidala ještě dvě branky, takže nakonec Postoloprty vyhrály a to 7 : 5.
Za Portu Postoloprty dávali branky: Sivák 3, Mirga Patrik 2, Čonka 1 a Koša 1. Hrálo se vzácně slušně, zahráli si i mladší žáci z Postoloprt. Podle trenéra P. Rudolfa Preye nejlepšími hráči mužstva byli Jarda Sivák a Roman Pospíšil a celá obrana včetně brankáře Nikolase.

Pán Bůh uchránil zápas od deště, až na zpáteční cestě se spustil prudký déšť. Bohu díky !