Fotbalový zápas Porta vs muži FK Lipenec 28.4.2010

28. 04. 2010

Starší dorostenci a muži PORTY sehráli přátelský zápas proti FK Lipenec a prohráli 0 : 8, když domácí FK Lipenec, který hraje soutěže III. třídy byl lepší, sehranější. PORTA tak byla pouze „sparing-parnterem“ a svým výkonem se nepřiblížila výkonu proti FK Výškov.

Za PORTU hráli tito hráči: Standa Hangurbadžo, Láďa Hangurbadžo, Milan Hangurbadžo, Marian Horváth, Tomáš Mirga, Patrik Mirga, Jára Sivák, Dušan Klempár, Franta Lacko a Tomáš Čonka a Roman Pospíšil. Podle vedoucího mužstva a trenéra P. Rudolfa Preye hráli nejlépe Tomáš Čonka, Patrik Mirga a Láďa Hangurbadžo, ostatní hráli pod svými možnostmi. Celkově však trenér děkuje mužstvu za dobrou reprezentaci, neboť hráli slušně, nefaulovali a sportovně vystupovali, i když vysoko prohráli. Měli také trochu smůlu, protože několikrát mohli docílit branku, ale nepřálo jim štěstí.

Farář a trenér děkuje vedoucímu FK Lipenec p. Grosovi za umožnění tohoto zápasu a děkuje p. Baníkovi a p. Němcovi za dopravu hráčů.