Mladší žáci Porty Postoloprty proti Žákům z Domoušic

20. 09. 2007

Ve středu 20. září 2007 se uskutečnil další fotbalový zápas na hřišti Domoušic od 16:30.
Za Portu nastoupili mladší žáci, za Domoušice hráli i starší žáci. Proto se utkání nevyvíjelo pro Portu příznivě a až ve druhém poločase se mladší žáci zlepšili. Utkání se hrálo systémem 7+1 jako minifotbal a skončilo vysokým vítězstvím Domoušic 13 : 5. Za Portu skorovali Patrik Mirga 3x a Nikolas Hangurbadžo 2x.

V rámci utkání obě mužstva na závěr kopala ještě pokutové kopy, na které naopak vyhrála Porta Postoloprty 6 : 3. Sláva vítězům a čest poraženým. A poděkování patří také pořadatelům, kteří poskytli kabinu včetně sociálního zařízení. P. Rudolf Prey předal jednateli klubu propagační materiály kostela a města Postoloprty.

Bohu díky!