Porta Postoloprty versus Břvany – září 2009

3. 09. 2009

Ve středu 3. září od 16.30 h sehráli žáci Porty další přátelský zápas proti žákům Břvany 09, které vstupují také do mistrovských soutěží malé kopané ve skupině A.

Zápas měl dva rozdílné poločasy: první poločas vyhrála Porta 5 : 2, zatímco druhý vyhráli domácí 4 : 1, takže zápas skončil smírně 6 : 6. Za Portu dávali branky Dušan Klempár 4 x, Ferko Plhoš 1 x, Tomáš Hangurbadžo 1 x. Omluvou může být, že někteří hráči se nedostavili, zejména brankář Patrik Kloc a Cyril Horváth, takže byli přizváni náhradníci, kteří je nenahradili. Po zápase se kopali ještě pokutové kopy, které vyhrála Porta 5 : 3.

Děkujeme trenéru Petru Maňáskovi ze Břvan za umožnění zápasu a přejemu jeho mužstvu mnoho úspěchů v soutěži, která začíná 9. září 2009.