Porta Postoloprty vs Břvany

21. 05. 2009

Ve čtvrtek 21. května 2009 sehráli žáci Porty Postoloprty fotbalový zápas proti žákům nově vytvořeného klubu obce Břvany. Hrálo se systémem malé kopané v počtu 7 + l od 16.30 hod. Za Portu hráli tito hráči: Tomáš, Lukáš a Nikolas Hangurbadžové, Dušan Klempár, David Kudry, Marek Čajkovský, Roman Pospíšil a Patrik Kloc. Porta hrála v modrých dresech. První poločas rozhodoval trenér a děkan z Postoloprt, druhý poločas místní funkcionář.

První poločas skončil jasným vítězstvím Porty 9 : 0, druhý poločas 5 : 2, celkově tedy 14 : 2. Projevila se větší sehranost a zkušenost družstva Porty. Po zápase se ještě kopaly pokutové kopy, na které Porta vyhrála 4 : 2. Branky dali za Portu: Marek Čajkovský 5, David Kudry 3, Dušan Klempár 2, Lukáš Hangurbadžo 1, Tomáš Hangurbadžo 1, Nikolas Hangurbadžo l, Roman Pospíšil 1.

Děkan a trenér děkuje mužstvu za dobrou reprezentaci kostela Postoloprty.