Novoroční koncert v kostele Lenešice

4. 01. 2020

V pátek dne 3.1.2020 se konal novoroční koncert v kostele sv. Šimona a Judy v Lenešicích od 18 hod. a to DUA Venduly Chmelíkové – zpěv a Vladimíra Heulera – klavír, varhany. Koncert byl řádně připraven, protože byly k disposici pro každého účastníka programy s informacemi o učinkujících a to zpěvačce Mgr.Vendule Chmelíkové včetně fotografie a Mgr.et Mgr.Vladiimíru Heulerovi včetně fotografie. Na programu byly následující skladby:Arr.Dan Coates: Gloria in excelsis deo, Handel: Lascia chio pianga, Johann Sebastgian Bach: Magnificat, arie quia respexit, Chopin: Nocturne cis moll, Jan Jakub Ryba: Rozmilý slavíku, Josef B.Foerster: Opastýři, slyš., Dan Coates: Carol of tghe bells, Adolphe Adam: O holy night, Felix Bernard: Winter wonderland, J.Marks, arr. Dan Coates: Rpckin around the christmas tree, Irving Berlin: White Christmass, John Newton: Amazing grace, thomas Oliphant arr. Dan Coates: Deck the halls. A zpěv s lidmi. Den peslavný, Tichá noc, Narodil se Kristus Pán.
Vladimír Heuler sám uváděl jednotlivá čísla koncertu. Ačkovliv bylo v kostele pouze 3 stupně teploty, přesto přišlo nejméně 30 lidí, ponejvíce místních občanů, resp. ze Břvan. Na závěr pan Plaček předal učinkujícím květiny a poděkoval za všechny přítomné, kteří oceňovali vystoupení potleskem. Bohu díky za krásný duchovhní vánoční a novoroční koncert.