Mladší žáci kostela Postoloprty proti sejně starým z Lipence u Loun

16. 08. 2007

Ve čtvrtek dne 16. srpna 2007 byl sehrán fotbalový zápas mladších žáků kostela Postoloprty PORTY proti žákům z Lipence u Loun. Hráno bylo v Lipenci tzv. minifotbal s počtem hráčů 7+1 na polovičním hřišti s brankami 5x2m. Zápas začal od 17.00 hod. a rozhodčím byl trenér z Lipence (po dohodě vedoucích mužstev). Zápas měl dva rozdílné poločasy. Zatímco první poločas vyhrály Postoloprty 6:4, druhý poločas vyhrál Lipenec 3:1. Celkově tedy skončil zápas nerozhodně 7:7. Po dohodě vedoucích mužstev se ještě kopaly pokutové kopy, na které vyhrály Postoloprty 5:4.

Branky v normální hrací době daly za Postoloprty: Čonka 2x, Patrik Mirga 2x,Pavlína Tancošová 2x a Nikolas Hangurbadžo. Pochvalu zaslouží celý tým, ale zejména brankář Roman, který chytil také dvě penalty. Černou skvrnou na utkání bylo vyloučení Tomáše Čonky za nemístné řečnění a připomínky rozhodčímu.