Halový fotbalový turnaj ředitele školy v Postoloprtech

12. 11. 2008

Na základě dohody děkana Rudolfa Preye se školním asistentem Romanem Horváthem se chlapci Porty zúčastnili ve středu 12. listopadu od 16.00 hod v tělocvičně školy Postoloprty fotbalového turnaje, kterého se zúčastnilo 6 družstev ve hře malé kopané v počtu hráčů 4+1. Za Portu hráli tito hráči: Dušan Klempár – kapitán, Lukáš Hangurbadžo, Patrik Tamáš, Marek Čajkovský, Kája Kliment. Porta hrála v tradičních žlutých tričkách s nápisem Porta.

V základní skupině hráli dva zápasy:
Porta – 9.třída školy: 0 : 3
Porta – 7. třída školy: 5 : 0

Ve finálové skupině hrála Porta o 3. – 4. místo: Porta – 8.třída školy 4 : 1
Za Portu stříleli branky: Kája Kliment – 4 x, Patrik Tamáš – 3 x, Lukáš Hangurbadžo – 1 x, Marek Čajkovský – 1x. Za třetí místo obdrželo mužstvo Porty diplom a malý pohár! Od děkana pak obdrželi hráči Porty bronzovou medaili!

Bohu díky za dobrou reprezentaci kostela Postoloprty!