Fotbalový zápas žáků PORTY proti žákům obce Velemyšleves

15. 09. 2012

V sobotu 15. 9. 2012 sehráli žáci Porty Postoloprty prestižní zápas ve fotbale proti žákům obce Velemyšleves v rámci akce pro děti pořádané obecním úřadem Velemyšleves, jmenovitě panem starostou M. Štípkem. Za Postoloprty hráli tito hráči: Alexandr Šandor, Dušan Klempár, Ferko Polhoš- kapitán, Dady Horváth, Michal Hangurbadžo, Denis Kaleja, Erik Polhoš, Marcel Surmaj, David Kudry, Jan Koša, Petr Girga, Dominik Mošovský.

Zápas začal v 15 h. Porta hrála ve žlutých dresech, obec Velemyšleves v bílých. Rozhodčím zápasu byl farář z Postoloprt Rudolf Prey. Hrálo se 2 x 30 min. Zápas skončil 9 : 6 pro Portu, když první poločas byl 5 : 2. Za Portu stříleli branky: Dominik Mošovský 3x, Michal Hangurbadžo – 2x, Denis Kaleja, Marcel Surmaj, Jan Koša, Dady Horváth. Na závěr předal pan starosta vítěznému mužstvu pohár, který převzal kapitán Ferko Polhoš a nejlepší střelec vítězného mužstva a tím byl Dominik Mošovský dostal sošku fotbalisty, obě mužstva pak dostala po sušence Twix. Děkan a trenér poděkoval panu starostovi a všem hráčům, kteří se rozešli po podání si ruky.

Děkan děkuje i panu Wilhejmovi za poskytnutí transitu k převozu hráčů.

Bohu díky za zdařilý fotbalový zápas.

Fotografie ze zápasu: