Fotbalový zápas žáků PORTY proti žákům FK Postoloprty

20. 10. 2010

Ve středu 20.10.2010 sehráli žáci PORTY proti starším žákům FK Postoloprty fotbalový zápas na novém hřišti FK s umělým povrchem. Za PORTU nenastoupili nejlepší hráči, kteří se omluvili a tak sestava byla improvizovaná a doplněná ještě o žáky z obce Velemyšleves a toto vše se odrazilo na celkovém výkonu. PORTA prohrála vysoko 9 : 3.

Děkan a trenér může pochválit pouze stálé opory PORTY a to Tomáše a Lukáše Hangurbadžovi, Dušana Klempára a Marka Čajkovského. Za PORTU dali branky: Dušan Klempár, Lukáš Hangurbadžo a Marek Čajkovský.

Mužstvu však patří poděkování za snahu a za slušnou hru bez hrubostí, a za slušné vystupování. I pro tento zápas platí: „sláva vítězům a čest poraženým.“ Také poděkování patří panu Ing. Václavu Němcovi za dovoz hráčů z Velemyšlevse k zápasu.