Fotbalový zápas žáků PORTY proti žákům FK Lipenec

3. 09. 2010

V pátek dne 3.9.2010 sehráli žáci PORTY zápas v Lipenci proti FK Lipenec a podařilo se PORTĚ odčinit loňskou porážku, když letos zvítězila PORTA 7 : 6. Vítěztví však se tvořilo velmi těžce, protože sice v prvním poločase PORTA vedla 6 : 1, ale v druhém poločase Lipenec velmi přidal a PORTĚ se přestalo dařit střelecky a tak druhý poločas vyzněl pro Lipenec, i když celkově vyhrála PORTA.

Za Portu hráli tito hráči: Patrik Kloc, Patrik Horvát, Lukáš a Tomáš Hangurbadžovi, Marek Čajkovský, David Kudry, Ferko Polhoš a Patrik Pompa.
Branky za PORTU dali: Lukáš Hangurbadžo 3 x, Tomáš Hangurbadžo 1x, Marek Čajkovský 1x, David Kudry 1x.

Nejlepším hráčem PORTY byl Patrik Horvát a střelec Lukáš Hangurbadžo.

Děkujeme soupeři, že nám umožnil tento přátelský zápas a především panu trenérovi Jurčákovi.