Fotbalový zápas PORTY

24. 09. 2011

V sobotu dne 24. 9. 2011 od 15 h. sehrálo mužstvo PORTY Postoloprty přátelský zápas se žáky Aver Roma v Mostě. Zápasu se zúčastnili tito hráči: Patrik Horvát – kap., Erik a Franta Polhoš, Petr Girga, Marcel Surmaj, Marek Týbl, Lukáš a Tomáš Hangurbadžovi, David Kudry, Dady Horváth, Cyril Horváth, Michal Tomi a David Gore.

Zápas se hrál systémem malé kopané 7 + 1 a to 2 x 30 min. Zápas skončil nerozhodně 3 : 3, když i první poločas byl nerozhodný 1 : 1. Za Portu dávali branky Dady Horváth, Tomáš Hangurbadžo a David Kudry. Trenér a farář Rudolf Prey byl s výkonem celého mužstva spokojen, nejen co se týká hry, ale i sportovního vystupování. Tomuto zápasu přihlížel velký počet diváků jak dětí, tak dospělých. Trenér děkuje také panu Wilhejmovi, který dovezl hráče Porty Transitem k utkání a zpět.