Fotbalový zápas PORTY proti ROI Slaný

16. 07. 2011

V sobotu 16. 7. 2011 se uskutečnilo dojednané přátelské utkání ve Slaném mezi ROI Slaný do 18 let a PORTOU Postoloprty ve stejné věkové kategorii. Hrálo se od 14 h. na travnatém hřišti o 11 hráčích na každé straně. PORTA nastoupila ve svých tradičních žluto-modrých dresech s nápisem Porta. Zápas se hrál 2 x 45 min. s přestávkou o poločase.

Hráči PORTY tentokrát přehráli svého soupeře vysoko a to 19 : 6, když branky dali Marek Čajkovský 5 x, David Kudry 4 x, Cyril Horvát 4 x, Nikolas Hangurbadžo 2 x, Lukáš Hangurbadžo 2 x, Michal Tomi 1 x, Patrik Kloc 1 x. Na závěr se ještě kopaly pokutové kopy, na které také PORTA vyhrála 6 : 4.

Hrálo se za krásného a slunečného počasí na pěkném travnatém hřišti 3. základní školy ve Slaném. Poděkování patří pořadateli ROI Slaný a to paní Fuksové, vedoucí mužstva.

Do budoucna pánuje ROI Slaný ještě pořádat turnaj.