Fotbalový zápas dorostu PORTY proti dorostu FK Polerady

1. 09. 2010

Ve středu dne 1.9.2010 sehrálo mužstvo dorostu PORTY přátelské fotbalové utkání proti dorostu FK Polerady na hřišti v Poleradech od 17.00 h.

Za Portu nastoupili: Tomáš Mirga, Patrik Mirga, Tomáš, Lukáš a Ladislav Hangurbadžovi, Michal Tomi, Ales Beňák, Dušan Klempár, Petr Bílý, Tomáš Čonka a Roman Šarišský.

Zápas skončil vítězstvím domácích FK Polerady 10 : 7, když Porta se zlepšila až ve druhém poločase a dotahovala náskok soupeře. Za PORTU dávali branky: Petr Bílý 2x, Tomáš Mirga 1x, Patrik Mirga 2x, Aleš Beňák 1x, Tomáš Hangurbadžo 1x.

Kazem na utkání byl osobní souboj mezi Tomášem Čonkou a hráčem domácích, náš hráč se následně chtěl po zápase omluvit, ale domácí hráč smíření odmítl. Od vedoucího mužstva PORTY P.Rudolfa Preye dostal Tomáš Čonka trest nehrát v dalším utkání.

Bohu díky za krásné podvečerní počasí, když celý den bylo sychravo.