Fotbalový turnaj v salesiánském středisku v Kobylisích

21. 05. 2011

Mužstvo PORTY v kategorii starších žáků se zúčastnilo fotbalového turnaje v salesiánském středisku v Kobylisích v sobotu dne 21.5.2011. Zúčastnili se tito hráči: Tomáš a Lukáš Hangurbadžo, Dušan Klempár, Patrik Kloc, Patrik Horvát, Marek Čajkovský, David Kudry a Roman Banda. Dopravu do Kobylis a zpět zajistili přepravci  pan Radim Šípek ze Žatce transitem a pan Jan Zetlitzer z Loun autem Škoda Felicia. Zahájení turnaje bylo v 8 h. a zúčastnilo se 8 mužstev.

Porta hrála ve skupině A 2 a to systémem malé kopané 4 + 1. Porta vyhrála 3 zápasy a to 1 : 0, 1 : 0, 2 : 0 a jeden zápas skončil 1 : 1. I když Porta neprohrála, skončila ve skupině druhá, protože soupeř se stejným počtem výher a bodů pro lepší skore se umístil na prvním místě. Porta hrála ve finalové skupině se druhým mužsvem první skupiny a tento zápas skončil prohrou nešťastně 1 : 2. Jediným střelcem u PORTY byl David Kudry se 6 brankami a soutěžil na závěr o cenu nejlepšího střelce s hráčem ze skupiny 1 střílením pokutového kopu, náš David Kudry, bohužel, neproměnil penaltu. Celé družstvo dostalo diplom za 4. místo a Lukáš Hangurbadžo dostal cenu fair play. Každý z hráčů dostal v poledne žeton, na který si mohl vyzvednout zdarma oběd a zeleninové saláty a pečivo k tomu zdarma. Hrálo se za krásného slunečného počasí na nové umělé trávě, takže si všichni hráči užívali příjemné prostředí.

Přílohou jsou fotografie z tohoto fotbalového turnaje: