Fotbalový turnaj v malé kopané u Salesiánů v Praze – Kobylisích

26. 05. 2012

V sobotu 26. 5. 2012 se zúčastnilo mužstvo žáků PORTY fotbalového turnaje u Salesiánů v Praze. Nominováni byli Patrik Kloc, Patrik Horvát, Franta Polhoš, David Kudry – kapitán, Marcel Surmaj, Radek Horvát a Dušan Klempár.

Zápasy se hrály 2x 10 min. a starší žáci byli rozděleni do dvou skupin po 5 mužstvech. Porta vyhrála jeden zápas a to  3 : 2, další zápas byl nerozhodný 4 : 4, další dva zápasy Porta prohrála a to O : 2 a 4 : 6. Branky za Portu dávali: David Kudry 6 x, Dušan Klempár 3 x, Patrik Horvát 1 x, Marcel Surmaj 1 x. Bohužel, zranil se nejlepší hráč Porty Patrik Horvát a zpočátku se nedařilo brankáři Marcelovi Surmajovi, takže ho později vystřídal Dušan Klempár. Hrálo se za krásného počasí a hráči dostali od pořadatele žeton na malé občerstvení. Děkan a trenér hodnotil jako nejlepšího hráče Davida Kudryho a Dušana Klempára.

Děkan děkuje za dovoz firmě pana Trykara ze Žatce.

Několik fotografií z turnaje: