Fotbalový turnaj v hale Sever Žatec

27. 02. 2011

Starší žáci PORTY Postoloprty se zúčastnili fotbalového turnaje v hale Sever Žatec, který začínal od 9.00 h. Byli nominováni tito hráči: Tomáš Hangurbadžo – kapitán, Lukáš Hangurbadžo, Patrik Kloc, Dušan Klempár, Marek Čajkovský, Patrik Mirga, Jaroslav Sivák, Roman Pospíšil, Patrik Horvát a Vlasta Kroupová.

Mužstvo Porty sehrálo systémem malé kopané 4 + 1 celkem 3 zápasy a to: se Slavojem Žatec 3 : 1, s FK Staňkovice 8 : 1, s PM Žatec 5 : 2. Znamená to, že mužstvo PORTY neokusilo porážku a všechny zápasy vyhrálo a stalo se tedy turnajovým vítězem. Nejlepší střelci za Portu byli: Sivák – 6 branek, Roman Pospíšil – 4 branky, Tomáš Hangurbadžo – 2 branky, Marek Mirga- 2 branky.

Na závěrečném vyhlašování vítězů za 1. místo obdržela PORTA krásný skleněný pohár, kopací míč a nejlepší střelec turnaje Jára Sivák obdržel sošku s fotbalovým míčem.

Děkan a trenér za toto umístění nejen všem poděkoval, ale věnoval mužstvu prémiovou cenu – hodnotný kopací míč Adidas, který za mužstvo převzal Lukáš Hangurbadžo.