Fotbalový turnaj u Salesiánů v Praze Kobylisích

30. 05. 2013

Mužstvo žáků Porty Postoloprty se zúčastnilo v sobotu 25. 5. 2013 fotbalového turnaje v Kobylisích. Zúčastnili se tito žáci: Ferko Polhoš – kapitán, Dušan Klempár, Denis Kaleja, Marcel Surmaj, Dominik Mašovský, Patrik Kloc, Patrik Horvát, Petr Girga. Hrálo se od 8 h. dvakrát 10 min. a bylo celkem  8 družstev. Hráči Porty vyhráli všechny zápasy, jmenovitě zvítězili nad: Ostravou 3 : 1, Klokánci 4 : 1, Balabenka 5 : 0. Real B 8 : 0, Kohyboys 11 : 3, Meteor 4 : 3, Real A : 0 : 0 – jediná remíza. Žáci Porty se tak umístili na 1. místě a obrželi zlaté medaile a věcnou cenu – sladkosti, a také brankář Porty byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Branky stříleli: Denis 14, Dušan 9, Ferko 3, Marcel 4, Patrik 2, Dominik 1, Alexandr 1, Péťa 1.

Bohu díky za dobrou reprezentaci kostela v Postoloprtech.

Fotografie z turnaje: