Fotbalový turnaj Slavětín Open

9. 07. 2011

V sobotu 9. 7. 2011 se zúčastnila PORTA – muži- fotbalového turnaje ve Slavětíně. Protože PORTA disponuje spíše mladšími hráči žáků a dorostenců, vypůjčila si PORTA několik dospělých hráčů ze Žatce a to brankáře Martina Vrbu, Josefa Eliáše, Pavla Zuščíka, Juraje Žigu a Vendela Klempára a doplnila je vlastními hráči – dorostenci Tomášem a Lukášem Hangurbadžo, Patrikem Horvátem a Tomášem Mirgou.

Porta hrála ve skupině 2 a měla tyto soupeře: Torpedo Slavětín, MCE Slaný, Krupka, RTG Louny, Weekend W. Hrálo se 2 x 12 min. 4 + 1. Bohužel, ani posily nepomohly, takže PORTA hrála pouze jeden zápas nerozhodně 1 : 1, ostatní zápasy prohrála, takže do finálové skupiny nepostoupila. Za PORTU stříleli branky: Tomáš Mirga 2 x, Tomáš Hangurbadžo 1 x, Lukáš Hangurbadžo 1 x, Pavel Zuščík 1 x.

Několik fotografií z tohoto turnaje: