Dívky Porty Postoloprty vs dívky TJ Sokol Lenešice

18. 08. 2007

Fotbalový zápas se konal v rámci soustředění mužstva dívek v Libočanech u Žatce a to 18. srpna 2007 od 10.00 hodin. Dívky PORTY Postoloprty hrály poprvé v nových žlutých dresech a jelikož některé z dívek byly ještě na prázdninách, vedoucí mužstev se dohodly, že za Postoloprty mohou nastoupit i chlapci.

I přes účast několika chlapců v mužstvu Postoloprt bylo mužstvo dívek Lenešic nad síly všech hráčů a hráček, neboť toto družstvo hrálo již soutěžně ligovou soutěž. Zápas skončil vítězstvím Lenešic 9:2. Na pokutové kopy pak 6 : 3. Dvě branky v zápasu dal Jula Kóša a penaltu proměnil Nikolas, Patrik Mirga a Vladěna Mirgová.

Mužstvo dobře reprezentovalo fotbal kostela Postoloprty, hráči hráli čistě a respektovali rozhodnutí rozhodčího, kterým byl pan Vaniš – trenér Lenešic.