Dívčí farní družstvo Postoloprty vs. Dívky ze Břvan – 8:2

11. 06. 2007

V pondělí dne 11. června 2007 sehrály svůj první zápas dívky kostela Postoloprty proti dívkám ze Břvan. Hrálo se ve Břvanech na menším hřišti a hrály týmy v počtu 7 + brankářka. Postoloprty hrály v sestavě: Lucie Kóšová, Helena Kóšová, Veronika Hangurbadžová, Martina a Pavlína Tancošovy, Lucie a Veronika Vavřinovy. Dívky měly žlutá trička, tmavé trenýrky a bílé štulpny.
První poločas skončil 4:2 a ve druhém poločase přidaly dívky z Postoloprt ještě další 4 branky. O branky se rozdělily: Lucie Vavřinová 5, Pavlína Tancošová 1, Martina Tancošová 1 a nejhezčí gól z velké dálky Lucie Kóšová.

Všechny dívky měly radost ze hry a i z dosaženého výsledku a měly zájem o další zápasy.

Fotografie jednotlivých hráček a celého mužstva s děkanem P. Rudolfem:
Andrea Mirgová č.10, Helena Košová č.5, Lucie Košová č.15, Lucie Vavřinová č.1, Veronika Vavřinová č.19,
Veronika Hangurbadžová č.11 –kapitánka, Pavlína Tancošová č.3, Martina Tancošová č.7.

[nggalery id=67]