Adventní koncert Manželů Radových

17. 12. 2017

V sobotu 16. 12 2017 se uskutečnil Adventní koncert. Jeho hlavními aktéry byli Jana a Miroslav Radovi a jejich dcera Markéta Zemková. Na koncert do kostela Nanebevzetí Panny Marie přišlo asi 25 lidí. Atmosféra koncertu byla ale výjimečná, stejně jako dramaturgie koncertu, která brala ohled na dobu adventní. Posluchači se mohli těšit z krásné barvy hlasů účinkujících a výborně ladících a secvičených vícehlasů, doprovázených hrou na klasickou a dvanáctistrunnou kytaru. Doprovod s velkým vkusem doplnila Markéta Zemková hrou na housle. Láska k Bohu a zkušenost s ním, byla velmi krásně cítit z projevu všech účinkujících. Koncert byl občerstvením ducha a to, že se líbil, bylo potvrzeno i velkým zájmem posluchačů o CD, které manželé Radovi s sebou přivezli. Návštěva milých  hudebníků pokračovala občerstvením a milým setkáním na faře. Děkujeme za krásný zážitek a těšíme se, že Manželé Radovi  do naší farnosti opět někdy zavítají.