100. výročí TJ Sokol Lenešice

30. 06. 2007

V sobotu dne 30. června 2007 se zúčastnilo fotbalové mužstvo žáků farnosti Postoloprty pod názvem PORTA POSTOLOPRTY fotbalového turnaje žáků v rámci 100. výročí TJ Sokol Lenešice, kterého se zúčastnila mužstva: Lenešic, Chožova a Vrbna pod Lesy.
Žáci se registrovali v kategorii od narození 1.1.1992 podle proposic turnaje. Zápasy se hrály 2×15 min. s 5 min. přestávkou. Počasí bylo velmi příhodné pro fotbal.

Turnajové zápasy a výsledky
Postoloprty – Lenešice 3 : 1
branky: Marian Horváth, Patrik Mirga, Jula Kóš
Postoloprty – Chožov 3 : 1
branky: Tomáš Čonka, Jula Kóša, Marian Horváth
Postoloprty – Vrbno n.Lesy 0 : 1

Nejlepší hráč za Postoloprty podle trenéra byl nesporně Marian Horváth, který mohl dát ještě více branek, nastřelil i břevno!
Turnaj žáků skončil vítězstvím mužstva Porta Postoloprty, které obdrželo pohár, diplom a nový kopací míč! Na dalších místech skončily Lenešice, Vrbno a Chožov. Žáci obdrželi od pořádajícího Sokola Lenešice občerstvení (párek v rohlíku, zákusek).

Děkan Rudolf Prey, děkuje celému mužstvu za vzornou reprezentaci církve katolické v Postoloprtech!